Yunus Emre

Hakkında

1987 İzmir doğumlu. Sabancı Üniversitesi Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı bölümünü bitirmiştir. Çeşitli materyaller ile soyut heykel üzerine çalışmaları olmuştur. 2013 yılında sektörde çalışmaya başlamıştır. 2014 yılında Akrivit® markasının kurulmasında rol almıştır. Özel ve toplu projeler için iş birliği içinde çalışarak çözümler üretmiştir. Çalışmalarına marka ve ürünlerin geliştirilmesi üzerine devem etmektedir.

Dilay İlhan

Hakkında

Dilay İlhan 1997 yılında İzmir’de doğmuştur. İzmir Ekonomi Üniversitesi Endüstriyel Tasarım bölümünden beş yıllık eğitim süreci sonunda 2021 yılında 3.41 not ortalaması ile mezun olmuştur. Ananas Woodworking ve Sandalyeci A.Ş firmaları tasarım departmalarında fabrika ve ofis stajı olmak üzere staj dönemini tamamlamıştır. Yüksek sorumluluk, iletişim becerisi ve gelişmiş tasarım algısı sayesinde ekip arkadaşlarıyla birlikte şuanda aktif olarak banyo mobilyaları üzerine tasarımları olan Akrivit firmasında Tasarım departmanında tasarımcı olarak çalışmaktadır.

Alara Ayraç

Hakkında

Alara Ayraç 1998 yılında İzmir’de doğmuştur. İzmir Ekonomi Üniversitesi Endüstriyel Tasarım bölümünden beş yıllık eğitim süreci sonunda 2021 yılında 3.51 not ortalaması ile mezun olmuştur. Ege Vitrifiye ve Sandalyeci A.Ş firmaları tasarım departmanlarında fabrika ve ofis stajı olmak üzere staj dönemini tamamlamıştır. Yüksek sorumluluk, iletişim becerisi ve gelişmiş tasarım algısı sayesinde ekip arkadaşlarıyla birlikte şuanda aktif olarak banyo mobilyaları üzerine tasarımları olan Akrivit firmasında Tasarım departmanında tasarımcı olarak çalışmaktadır. Design Turkey 2021 yarışmasında yaptığı banyo mobilyası tasarımı ile üstün tasarım ödülü almaya hak kazanmıştır.